PL 533 375 342 / UKR/RU 535 638 526

O NAS

SATTER jest dynamicznie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.

Naszą ideą jest tworzenie przyjaznego i uczciwego rynku pracy w Polsce.

Misja

Misją naszej agencji jest świadczenie najwyższej jakości usług związanych z wypełnieniem przyjętych zobowiązań. Specjalizujemy się w usługach skierowanych do osób poszukujących pracy oraz do firm chcących pozyskać pracowników do realizacji swoich inwestycji. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz dogodne warunki współpracy.

Agencja Zatrudnienia Satter realizuje procesy rekrutacji na terenie całej Polski. Współpracujemy zarówno z małymi podmiotami jak i dużymi koncernami.

Rekrutujemy pracowników z Polski, Ukrainy oraz innych krajów Europy Wschodniej. W zależności od branży i specyfiki pracy są to pracownicy niewykwalifikowane lub specjaliści . Branże do jakich pozyskujemy pracowników to: produkcja, magazynowanie, spożywcza, budownictwo, gastronomia, hotelarstwo, meblarstwo, motoryzacja, przemysł, rolnictwo, transport, usługi.

Nasz zespół składa się z młodych kreatywnych osób z pasją, dla których priorytetem jest pozytywne nastawienie ułatwiające budowanie relacji z klientem. Ludzie, którzy tworzą naszą firmę, koncentrują się na wartościach, takich jak: terminowość, jakość i rzetelność. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i bogate doświadczenie w dziedzinie HR. Wyróżnia nas nieschematyczne i indywidualne podejście zarówno do kandydata jak i pracodawcy, co sprawia, że obie strony są zadowolone.

Zapraszamy do współpracy!